De eerste ATVO bus richting Treviso Airport vertrekt vanaf 5.30 uur vanaf Piazzale Roma. Het verkeersplein voordat je Venetie in gaat.
Aug 14, 2019 Waardering
terug van hotel Palladio naar vliegveld Treviso door: Anoniem
Hoe laat vertrekt de eerste bus 's morgens naar vliegveld Treviso?
Mar 13, 2019 Waardering
Terug vlucht om 8.50 treviso vanuit hotel Palladio door: Anoniem
Goedenavond,
Wij gaan begin april naar venetie. Lees eea over hoe hotel Palladio te bereiken vanuit airport Treviso . Daar komen we wel uit. Wij vliegen op de terugreis om 8.50. Is het dan mogelijk om met bus naar airport te rijden ? Is taxi of auto huren misschien makkelijker.
Jul 08, 2017 Waardering
Hoe geraak je in het Hotel door: NaarVenetie.com
Ik verwijs iedereen naar het zoekvenster op mijn site. Er is veel informatie al te vinden hoe je vooral bij je hotel moet komen. Ik ontvang veel herhalingsvragen op mijn site. Ik zal even kijken hoe ik dat efficiënter en overzichtelijker voor jullie kan inrichten...
Maar nu eerst even mijn zoekvenster gebruiken. Als het daar niet tussen staat kun je natuurlijk alsnog en reactie / vraag plaatsen.
gr. rudmer
Jun 13, 2017 Waardering
Van Treviso naar castello door: Anoniem
Hallo
Op 12 september vliegen we naar Venetie voor drie dagen. Ons app bevindt zich in Castello. We landen in Treviso. Hoe geraken we het handigst in het centrum van Venetie. En vervolgens, hoe geraken we vanaf het centrum het makkelijkst in ons app in Castello.
Apr 18, 2017 Waardering
de bus van af vliegveld Treviso door: AnoniemBabe
Vraag hoe kom ik van het vliegveld naar hotel Palladio ik las iets van bus ATVO? dan weer met bus 53?
Enig idee wat de kosten zijn hiervoor? de bus 53 las ik is 1,50 per kaartje en de bus ATVO?
Sep 29, 2016 Waardering
Informatie taxi/bus door: Lieke
Hoi, Wij gaan van 10/10 - 12/10 naar Venetië... Ben aan het zien voor vervoer van luchthaven Treviso Apt naar hotel Palladio... Klopt het dat de taxi's maar tem Piazzale Rome rijden? Zag ik precies toch op site naarvenetie.transferz.com om een taxi te reserveren in Venetie. Dien je dan van daaruit dan gewoon de bus te nemen? En voor bus... dien je op voorhand tickets te kopen? Klopt het dat duur naar hotel 70min is? Hoe lang doe je er ongeveer over met taxi? Bedankt!
Gr. Lieke
Jul 17, 2016 Waardering
Tourist Travel Card kopen door: NaarVenetie.com
Hallo Barbara,
De Tourist Travel Card, kun je niet op Treviso Airport aanschaffen. Dit district valt buiten de regio waar de Travel Card te gebruiken is.
Op Marco Polo Airport kun je ze wel aanschaffen aan de balie of in de ticketmachine.
Ik adviseer mensen vaak de Travel Card aan te schaffen nadat ze ingecheckt zijn in hun accommodatie. Je hebt dan pas vaak door hoe vaak je denkt de kaart te gebruiken.
De Travel Card kan gekocht worden bij de Venezia Unica kassa´s, de kaartautomaten op: Piazzale Roma, S.Chiara e Parisi, Ferrovia Scalzi, Ferrovia S.Lucia, S. Marcuola, Ca ' d' Oro, Rialto, S.Toma, Zattere, S. Marco Vallaresso en Giardinetti, S.Zaccaria Danieli, Jolanda en Pietà, Arsenale, Fondamente Nove, Lido SM Elisabetta, Burano, Punta Sabbioni, de luchthaven Marco Polo, parkeerterrein in P.le Roma, Mestre FS en Sottopasso, via Castellana. Of via een officiële dealer van Actv .
Jul 16, 2016 Waardering
Toerist travel card door: Barbara
Kan je deze kaart al op het vliegveld aanschaffen?
May 20, 2016 Waardering
Laat in de avond naar Hotel Palladio door: NaarVenetie.com
Hallo Mendy,
Ik neem aan dat je 21:30 uur aankomt op Treviso Airport? De shuttle bussen van ATVO vertrekken tot 22:25 uur dus die moet je nog wel kunnen halen. Het is de bus richting MESTRE-VENEZIA.
Jullie moeten uitstappen op de laatste halte in 'Piazzale Roma'. Dit is al in Venetie. Vanaf hier kunnen jullie om 0:00 uur de bus nemen naar 'Stra' en uitstappen bij bushalte 'Chiesa'. Dit is trouwens buslijn 53. Het is dan nog circa 1 minuut lopen naar het hotel.
Een taxi hoeft niet eens zo heel duur te zijn hoor. Ik gebruik zelf altijd mijn eigen domein naarvenetie.transferz.com om een taxi te reserveren in Venetie. Ik zie dat je al een taxi kunt reserveren naar Hotel Palladio vanaf EUR 60,-.
Jullie kunnen ook nog overwegen om een taxi te nemen vanaf Piazalle Roma.
Kijk maar even, maar ik denk dat het wel moet lukken.
Ciao!
May 20, 2016 Waardering
hotel palladio. door: Mendy
Goede dag.
Wij gaan in juli naar hotel palladio, alleen komen wij om half 22 pas aan op luchthaven treviso.
Dus is het dan nog mogelijk om met de bussen en ov te gaan ? of kunnnen we dan beter vantevoren wat regelen.
Zag dat een taxi wel duur is.
Ik hoop dat u wat antwoord heeft op mijn vraag?
groetjes. Mendy
May 15, 2016 Waardering
Van Treviso naar Hotel Palladio door: NaarVenetie.com
Hallo Kevin,
Jullie kunnen Hotel Palladio het beste bereiken via Piazzale Roma in Venetie. Dit houdt in dat jullie vanuit Treviso Airport de ATVO-shuttle bus naar VENEZIA kunnen nemen.
Jullie moeten uitstappen op het eindpunt van de busreis; Piazzale Roma. Dan ben je dus eigenlijk al in Venetie, maar jullie hotel light ongeveer 8 kilometer verder in Marghera – het verlengde van Mestre.
Let op! Met de ATVO-shuttle bus vanuit Treviso Airport is het nog ruim een uur rijden naar Venetie. Je hoeft vooraf niet te reserveren. Jullie kunnen op het vliegveld kaartjes voor de bus kopen.
Om bij jullie hotel te komen kunnen jullie het beste vanaf Piazzale Roma de buslijn ‘Padova Per Malcontenta’ van busvervoerder ACTV nemen. Binnen een halfuur ben je dan bij bushalte ‘Chiesa’ tegenover jullie hotel. Een enkele reis met deze bus kost EUR 1,50 per kaartje.
De kaartjes voor, de Vaporetto boten in Venetie kosten EUR 7,50 en kun je 75 minuten gebruiken. TIP! Als jullie op Piazzale Roma aan zijn gekomen, kunnen jullie kiezen om eerst Venetie in te gaan. Afhankelijk natuurlijk van hoe laat je aankomt en check ook even de bustijden naar jullie hotel.
Op Piazzale Roma in Venetie is een ACTV-kantoor en machines waar je dagkaarten kunt kopen. De Card is ook voor jullie busrit naar Hotel Palladio.
Dit is de Tourist Travel Card. 1 los Kaartje voor de vaporetto boot kost € 7.50 (75 minuten). Dus je hebt het er al snel uit! • 20,00 € - 1 DAY TRAVELCARD • 30,00 € - 2 DAYS TRAVELCARD • 40,00 € - 3 DAYS TRAVELCARD • 60,00 € - 7 DAYS TRAVELCARD
Met de dagkaart kun je onbeperkt op alle vaporetto boten van ACTV in Venetie, maar ook naar de eilanden er om heen. Daarnaast kun je de kaart gebruiken voor de ACTV bussen op het vaste land en Lido. Dus ook voor de bus naar jullie hotel.
Goed om te weten is dat jullie hotel Palladio een eigen pendelbusje heeft voor haar gasten naar Venetie.
Je gaat met de auto naar Venetië, maar je hebt geen idee waar de auto geparkeerd moet worden? Wees slim en reserveer vooraf een parkeerplaats wanneer je naar Venetië gaat met de auto. Ik heb hier een overzicht van de beste parkeerplaatsen. Kijk maar eens !
Meld je aan voor mijn nieuwsbrief. Ontvang Gratis de Brochure; "5 beste Tips in Venetië." Elk nummer bevat een verscheidenheid aan informatie. Updates van de site, antwoorden op veelgestelde vragen, tips van Venetië, do's and don'ts en misschien wel kortingen...
Meld je nu aan en mijn nieuwsbrief begint met het volgende nummer. Voer alleen je adres in en je wordt toegevoegd.
Op NaarVenetie.com vind je Affiliate links naar websites van derden die een reis, hotel, dienst of product aanbieden. Deze links zal ik alleen plaatsen als ze ook van toegevoegde waarde zijn voor jouw bezoek aan mijn site. Als je via zo'n link wat koopt, dan ontving ik vaak (niet altijd) een kleine vergoeding. De verhalen en teksten zijn van mij en dat blijven ze ook ;).
Op alle op de site aanwezige materialen berust auteursrecht. Niets van deze website mag zonder voorafgaande toestemming voor publicatie in overige media gebruikt worden. Het is zonder schriftelijke toestemming niet toegestaan om informatie afkomstig van deze website te kopiëren en of te verspreiden in welke vorm dan ook.