Deel hier je eigen Venetie review en Reis Verhaal

Auto parkeren Venetie

door Robin Stratman
(Nederland/ Lelystad)

Auto parkeren in Venetie.
Voor een paar uur prima.



Bij het in rijden van Venetië rechtsaan houden, er komen dan garages in zicht. Rechts heeft mijn voorkeur, dit is goedkoper en je kan vrij parkeren. De linkerkant is op basis van vaste toegewezen plekken.

De garages zijn erg krap en pas op! als je helemaal boven bent of staat, moet je echt oppassen dat je geen schade krijgt bij het weg rijden. De weg naar boven of beneden heeft namelijk hele nauwe doorgangen in de scherpe bochten. Wij zaten muur vast, wel een heel mooi uitzicht overigens! Aanrader!

Verder parkeren wij als we een dag naar Venetie gaan op Punta Sabbione. Het kost slechts 5,-. Maar het is maar net waar je gevestigd bent.

Groet Robin

Klik hier om te reageren

Doe mee en schrijf je eigen pagina! Het is simpel om te doen. Klik hier om terug te gaan naar Parkeren in Venetie.


Niet gevonden waar je naar zocht? Doorzoek NaarVenetie.com
Jullie beoordelen ons met
4.8 (95.67%) 17 reviews
30 september 2022 : "In Venetie zijn veel bezienswaardigheden. Maar met de goede tips van jou heb ik een gewelde tijd gehad. Bellissimo!"


Zoek alvast een goedkope verblijfplaats om in Venetië te slapen

Booking.com Booking.com